Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Польща
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
«Структура і функціональні можливості Інтернет-порталу державної підтримки українського експорту різнобічні і багатогранні та в майбутньому даний портал надасть всебічну підтримку просуванню українських товарів на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Інвестиції для будівництва та облаштування прикордонної інфраструктури Польщі  
Параметри: Інвестиції, Будівництво

 

Русскоязычный заголовок: Инвестиции для строительства и оборудования приграничной инфраструктуры Польши

 
Інвестиції для будівництва та облаштування прикордонної інфраструктури Польщі

 
 
На сході Польщі тривають роботи з будівництва пунктів перетину кордонів. Інвестиції на суму понад 800 млн. пол. злотих від польських воєводств та ЄС повинні відкрити східний кордон Польщі для підприємців.

Воєвода Прикарпаття, який є господарем більшості пунктів перетинів з Україною, наділив спеціальним статусом нагляд над будівництвом нового пункту переходу у Будомєжу, реалізація якого коштуватиме 145 млн. пол. злотих. Пункт переходу в Будомєжу стане найсучаснішим пунктом переходу в Європі, буде обладнаний електронним наглядом та електронним контролем руху, автоматичним зчитуванням інформації з карток та буде оснащений тепловізійною камерою. Будівництвом пункту переходу займається фірма «Erbud». Передбачається, що фірма завершить будівництво у 2013 р., натомість, за словами Мавгожати Очос – речника воєводи, напередодні проведення чемпіонату Європи з футболу Євро 2012, пункт переходу буде відкритий для вболівальників.

Для будівництва нових та модернізації прикарпатських пунктів переходу у 2010-2013 р.р. буде витрачено 182 млн. пол. злотих. Вже через місяць буде завершене будівництво пункту перетину в Медиці, а наступного року модернізований буде пункт переходу в Корчовій.

Найбільшим заходом в Люблінському воєводстві є будівництво пункту переходу з Україною в Долгобичові. Кошти будівництва складатимуть 122 млн. пол. злотих, але інсталяційні роботи будуть завершені до початку проведення Євро 2012.

Фірма «Budimex» збудує в м. Долгобичув по п’ять доріжок переходу через кордон в обидві сторони. Робота по модернізації пунктів переходу буде проводитись також в таких місцевих пунктах як: Зосін (76 млн. пол. злотих), Дорогуськ та Тересполь.

Понад 200 млн. пол. злотих інвестицій воєвода Підляшшя направить у прикордонну інфраструктуру. За інформацією речника воєводи Емілії Яхимської, на Підляшші тривають роботи на п’яти пунктах перетину кордону: вартістю 17,5 млн. пол. злотих зі швейцарського фонду ЄС відбувається процес модернізації залізничного терміналу в Сємянувці, будується також пункт перетину для туристичного руху на Аугустовському каналі, будуть встановлені цифрові системи електронного нагляду відповідно до вимог країн Шенгенської зони.

Велика сума інвестицій (понад 220 млн. пол. злотих) залучена також для будівництва пунктів перетину на кордоні з Калінінградською областю (Росія). Наприкінці 2010 р. почав працювати пункт перетину в Грухотках (120 млн. пол. злотих інвестицій). 60 млн. пол. злотих коштувала модернізація пункту перетину в Голдапі. Пункти перетину кордону в Гронові і Безледах потребують ще десятки мільйонів пол. злотих інвестицій.

 

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки