Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
Економічні новини
10.05.17 - Актуальні питання з ПДВ та податку на прибуток обговорили на Національному податковому форумі

Актуальні питання з ПДВ та податку на прибуток обговорили на Національному податковому форумі

27 квітня 2017 р. у Києві у бізнес-центрі «Леонардо» відбувся Національний податковий форум «ПДВ. ПРИБУТОК.ЗЕД». Організатором заходу виступило офіційне видання  Державної фіскальної служби України – «Вісник. Право знати все про податки і збори», а його партнерами - компанія EBS – генеральний партнер,  Юридична фірма ILF – партнер.

Національний податковий форум «ПДВ. ПРИБУТОК.ЗЕД» дозволив представникам Державної фіскальної служби, представникам бізнесу та незалежним консультантам висловити своє бачення  змін у Податковому кодексі -2017, що вступили в дію з 1 січня 2017 р. та змінили процедури документального оформлення ПДВ. Зокрема йдеться про новації у формі та реєстрації податкової накладної, нову форму податкової декларації з ПДВ тощо.

У своєму виступі перед представницькою аудиторією CEO, головних бухгалтерів та податкових консультантів підприємств начальник управління методології податку на прибуток підприємств департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФС України Олексій Задорожний приділив увагу аналізу змін нормативної бази з податку на прибуток та виправленню помилок попередніх звітних періодів. Зокрема йшлося про підтвердження операцій первинними документами, варіанти зменшення переплат з податку на прибуток підприємств , авансові внески при виплаті дивідендів та коригування фінансового результату.

Заступник директора Департаменту – начальник Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України Сергій Тимошенко приділив увагу новаціям Єдиного реєстру податкових накладних – формі, реєстрації, штрафним санкціям за несвоєчасну реєстрацію, а також коригування податкового кредиту та податкових зобов’язань.

Цікавою та важливою для учасників стала позиція незалежних консультантів.

Старший податковий консультант  Генерального партнера Форуму - компанії EBS -  Єгор Синицин, розповів про актуальні проблеми та приховані ризики щодо податку на прибуток. Зокрема йшлося про важливості коректного обліку кредит-нот від нерезидента, було запропоновано алгоритми контролю валютних ризиків та висвітлено практичні аспекти обліку резервів та забезпечень.  Єгор Синицин використав практичні кейси податкових спорів за 2015-2017 рр., а саме - спори щодо мотиваційних виплат дистриб’юторам, рекласифікації витрат періоду у собівартість, а також штучної валютної заборгованості.

Старший юрист юридичної фірми ILF Олена Калініна розповіла про новий метод контролю за бізнесом з боку ДФСУ, а саме - запуск механізму блокування реєстрації податкових накладних. "З 1 квітня, поки що в тестовому режимі, запрацювала система зупинки реєстрації податкових накладних / розрахунків коригувань за так званими «ризиковими операціями ». Ризиковість операції визначається в автоматичному режимі шляхом зіставлення вхідного та вихідного ПДВ за кодами УКТ ЗЕД для виявлення «скруток». У зоні ризику - в тому числі товари з переліку, що затверджується Мінфіном, який містить коди потенційно замінних товарів /послуг.

Олена Калініна порадила не обмежуватися 4 знаками коду УКТ ЗЕД у податковій накладній для внутрішніх поставок, а вказувати більш повний код: 6,8,10 цифр і вимагати це від постачальників: «Чим більше ви розкриєте інформації для ДФСУ про вхідний товар, тим менше питань повинно бути до вашого вихідного ПДВ. Підтверджуючи джерело походження товару чи послуг, що поставляються, знижується ризик визнання такого постачання «ризиковим» івідповідно блокування податкової накладної.
Учасники заходу отримали можливість дізнатися офіційну позицію податкового відомства щодо нововведень у ПДВ, податку на прибуток та ЗЕД, почути незалежну точку зору на ці питання від експертів з провідних консалтингових та юридичних компаній, задати питання авторитетним спікерам Форуму.

Партнерами Форуму виступили: компанія EBS - генеральний партнер; Юридична фірма ILF – партнер; Інформаційні партнер - ДП «Держзовнішінформ»агенція «Маркет.Інфо» - Інформаційно-аналітичний партнер.  Інформаційні партнери - «Інтерфакс-Україна» - Генеральний новинний партнер; «БИЗНЕС» - Генеральний інформаційний партнер; «Рейтинг. Вісник»; «Україна Бізнес Ревю»; ІА «Українські новини», Обозреватель, «Ліга Закон», «Юридична практика»

 Подібна інформація про інші країни  
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки