Министерство экономического развития и торговли Украины
Государственная поддержка
украинского экспорта
Укр | Eng | Рус
ОБ УКРАИНЕ
Общая информация

Географическое положение

Административное деление

Население

Национальные символы

Валюта

Телефонные коды

Экономический потенциал

Макроэкономические показатели

Внешнеторговый баланс

Основные отрасли экономики

Украинские экспортеры

База данных украинских экспортеров

Каталог экспортоспособной продукции

Совет экспортеров Украины

Поиск партнера

Коммерческие предложения из Украины

База данных инфраструктуры экспорта

Международные бизнес-события в Украине

Законодательство
Полезная информация

Правительственные учереждения Украины

Областные государственные администрации Украины

Региональные торгово-промышленные палаты

Украинский иациональный комитет Международной торговой палаты (ICC Ukraine)

Отраслевые союзы и ассоциации Украины

Сеть региональных центров инновационного развития


Украинские нефтепродукты
Экономические новости
10.05.17 - Актуальні питання з ПДВ та податку на прибуток обговорили на Національному податковому форумі

Актуальні питання з ПДВ та податку на прибуток обговорили на Національному податковому форумі

27 квітня 2017 р. у Києві у бізнес-центрі «Леонардо» відбувся Національний податковий форум «ПДВ. ПРИБУТОК.ЗЕД». Організатором заходу виступило офіційне видання  Державної фіскальної служби України – «Вісник. Право знати все про податки і збори», а його партнерами - компанія EBS – генеральний партнер,  Юридична фірма ILF – партнер.

Національний податковий форум «ПДВ. ПРИБУТОК.ЗЕД» дозволив представникам Державної фіскальної служби, представникам бізнесу та незалежним консультантам висловити своє бачення  змін у Податковому кодексі -2017, що вступили в дію з 1 січня 2017 р. та змінили процедури документального оформлення ПДВ. Зокрема йдеться про новації у формі та реєстрації податкової накладної, нову форму податкової декларації з ПДВ тощо.

У своєму виступі перед представницькою аудиторією CEO, головних бухгалтерів та податкових консультантів підприємств начальник управління методології податку на прибуток підприємств департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФС України Олексій Задорожний приділив увагу аналізу змін нормативної бази з податку на прибуток та виправленню помилок попередніх звітних періодів. Зокрема йшлося про підтвердження операцій первинними документами, варіанти зменшення переплат з податку на прибуток підприємств , авансові внески при виплаті дивідендів та коригування фінансового результату.

Заступник директора Департаменту – начальник Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України Сергій Тимошенко приділив увагу новаціям Єдиного реєстру податкових накладних – формі, реєстрації, штрафним санкціям за несвоєчасну реєстрацію, а також коригування податкового кредиту та податкових зобов’язань.

Цікавою та важливою для учасників стала позиція незалежних консультантів.

Старший податковий консультант  Генерального партнера Форуму - компанії EBS -  Єгор Синицин, розповів про актуальні проблеми та приховані ризики щодо податку на прибуток. Зокрема йшлося про важливості коректного обліку кредит-нот від нерезидента, було запропоновано алгоритми контролю валютних ризиків та висвітлено практичні аспекти обліку резервів та забезпечень.  Єгор Синицин використав практичні кейси податкових спорів за 2015-2017 рр., а саме - спори щодо мотиваційних виплат дистриб’юторам, рекласифікації витрат періоду у собівартість, а також штучної валютної заборгованості.

Старший юрист юридичної фірми ILF Олена Калініна розповіла про новий метод контролю за бізнесом з боку ДФСУ, а саме - запуск механізму блокування реєстрації податкових накладних. "З 1 квітня, поки що в тестовому режимі, запрацювала система зупинки реєстрації податкових накладних / розрахунків коригувань за так званими «ризиковими операціями ». Ризиковість операції визначається в автоматичному режимі шляхом зіставлення вхідного та вихідного ПДВ за кодами УКТ ЗЕД для виявлення «скруток». У зоні ризику - в тому числі товари з переліку, що затверджується Мінфіном, який містить коди потенційно замінних товарів /послуг.

Олена Калініна порадила не обмежуватися 4 знаками коду УКТ ЗЕД у податковій накладній для внутрішніх поставок, а вказувати більш повний код: 6,8,10 цифр і вимагати це від постачальників: «Чим більше ви розкриєте інформації для ДФСУ про вхідний товар, тим менше питань повинно бути до вашого вихідного ПДВ. Підтверджуючи джерело походження товару чи послуг, що поставляються, знижується ризик визнання такого постачання «ризиковим» івідповідно блокування податкової накладної.
Учасники заходу отримали можливість дізнатися офіційну позицію податкового відомства щодо нововведень у ПДВ, податку на прибуток та ЗЕД, почути незалежну точку зору на ці питання від експертів з провідних консалтингових та юридичних компаній, задати питання авторитетним спікерам Форуму.

Партнерами Форуму виступили: компанія EBS - генеральний партнер; Юридична фірма ILF – партнер; Інформаційні партнер - ДП «Держзовнішінформ»агенція «Маркет.Інфо» - Інформаційно-аналітичний партнер.  Інформаційні партнери - «Інтерфакс-Україна» - Генеральний новинний партнер; «БИЗНЕС» - Генеральний інформаційний партнер; «Рейтинг. Вісник»; «Україна Бізнес Ревю»; ІА «Українські новини», Обозреватель, «Ліга Закон», «Юридична практика»

 Информация по другим странам  
Другие документы по этой стране  
Валюта ВЭД Географическое расположение Другие услуги Законодательство в сфере ВЭД Информационно-аналитические услуги Коньюктура рынков Макроэкономические показатели Население Национальная символика Нетарифное регулирование Связь Справочная информация

 


Украинские экспортеры
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Экспортоспособная продукция
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Коммерческие предложения
ДРУЖКОВСКАЯ ПИЩЕВКУСОВАЯ ФАБРИКА, ООО
Фабрика заинтересована в сбыте фасонной и весовой халвы в Румынии

ТИГРЕС, ЧП
Мягкие игрушки, корпоративные грушки. Предлагаем Вам широкий ассортимент мягких игрушек, которые поднимут ...

МЕКУФА УКРАИНА,ООО
Изоляторы из эпоксидной смолы внутренней и внешней установки для напряжения от 10кВ-35кВ и более (стандартные ...