Министерство экономического развития и торговли Украины
Государственная поддержка
украинского экспорта
Укр | Eng | Рус
ОБ УКРАИНЕ
Общая информация

Географическое положение

Административное деление

Население

Национальные символы

Валюта

Телефонные коды

Экономический потенциал

Макроэкономические показатели

Внешнеторговый баланс

Основные отрасли экономики

Украинские экспортеры

База данных украинских экспортеров

Каталог экспортоспособной продукции

Совет экспортеров Украины

Поиск партнера

Коммерческие предложения из Украины

База данных инфраструктуры экспорта

Международные бизнес-события в Украине

Законодательство
Полезная информация

Правительственные учереждения Украины

Областные государственные администрации Украины

Региональные торгово-промышленные палаты

Украинский иациональный комитет Международной торговой палаты (ICC Ukraine)

Отраслевые союзы и ассоциации Украины

Сеть региональных центров инновационного развития


Украинские нефтепродукты
Экономические новости
05.05.17 - УСПП та Іспанська конфедерація організацій роботодавців (CEOE) створили ділову раду «Україна-Іспанія»

УСПП та Іспанська конфедерація організацій роботодавців (CEOE) створили ділову раду «Україна-Іспанія»

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) та Іспанська конфедерація організацій роботодавців (CEOE) підписали угоду про співпрацю, згідно з якою створено «Ділову раду Іспанія-Україна». Документ підписали в Мадриді (Іспанія) віце-президент УСПП, координатор Центру підтримки експорту при УСПП Денис Красніков та віце-президент CEOE Хуан Пабло Лазаро.

Основна мета підписаного договору - сприяння розвитку партнерства підприємців України та Іспанії, а також розширення можливостей для економічного співробітництва бізнесу двох країн. Відповідно до документу передбачається організація Центром підтримки експорту при УСПП спільних зустрічей представників УСПП та CEOE з метою вивчення нових напрямків і проектів співробітництва, а також їхньої участі в профільних конференціях, що проходять як в Україні, так і в Іспанії. Заплановано проведення спільних заходів не рідше одного разу на квартал.

СEOE - найбільше об'єднання бізнесу в Іспанії з більш 40 річною історією успішної діяльності. Вже на даний момент за його сприяння активно ведеться робота із просування української продукції в найбільші торгово-роздрібні мережі Іспанії, визначаються проекти IT та стартапи, затребувані іспанськими промисловими та транспортними підприємствами, а також компаніями, що працюють в сфері послуг.

Сприяння торгівлі та інвестиціям буде здійснюватися у вигляді надання технічної допомоги з різних аспектів партнерства з урахуванням професійної специфіки компаній двох країн. Особлива увага приділяється обміну актуальною інформацією щодо поточної економічної ситуації та нормативно-правових особливостей, серед яких - фінансові, торговельні, наукові та виробничі нюанси ведення бізнесу в Україні та Іспанії. Крім того, підтримка ділових контактів буде здійснюватися шляхом обміну та поширення інформації про ділові пропозиції та експорт товарів, а також допомоги в пошуку потенційних партнерів.

«Іспанський ринок потенційно дуже цікавий для українських підприємців, - каже Денис Красніков, - Поки основні статті українського експорту до Іспанії - це агропродукція у вигляді фуражного зерна та соняшникової олії, але вже в доступному для огляду майбутньому наші експортні статті можуть бути розширені за рахунок продукції з високою доданою вартістю. На шляху розширення товарообігу між двома країнами постає недолік знань про потенційних партнерів з двох сторін, а також інформаційний «голод» підприємців щодо попиту на ту чи іншу продукцію, торгово-економічних умов ведення бізнесу. Створення ділової ради «Україна-Іспанія» дозволить змінити ситуацію на краще. Ми ж зі свого боку надамо допомогу у виході на іспанський ринок в рамках діяльності Центру підтримки експорту при УСПП ».

За словами Дениса Краснікова, Іспанія може стати істотним економічним партнером України і для цього існують всі передумови. Скажімо, вже зараз іспанські інвестори зацікавлені в інвестиціях в аграрний сектор нашої країни. У церемонії підписання договору взяв участь посол України в Іспанії Анатолій Щерба. За словами Краснікова, українське посольство в Іспанії активно сприяє виходу українських підприємств на ринок цієї країни, залученню інвестицій, просуванню українського експорту.

«У Мадриді та Києві напередодні візиту були проведені переговори, які незабаром мають привнести в українську економіку не лише фінансовий ресурс, але й технології, підвищити конкурентоспроможність української продукції, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку, - розповідає Денис Красніков, - планується вже вдруге участь іспанських підприємців в роботі Київського міжнародного економічного форуму в жовтні нинішнього року».

ДОСЬЄ

Іспанська конфедерація організацій роботодавців (CEOE) була заснована в 1977 році. На даний час CEOE на добровільних засадах об'єднує понад 2 мільйони компаній і індивідуальних підприємців з усіх секторів економіки. Конфедерація об'єднує 200 територіальних і галузевих організацій.

CEOE сприяє розробці проектів, пов'язаних зі сприянням підприємництву, демонстрацією суспільству вирішальної ролі підприємств в економічному прогресі. Представники конфедерації активно працюють з органами державної адміністрації Іспанії, чия діяльність торкається питань регулювання бізнесу. Крім того, будучи найбільшим об'єднанням підприємців Іспанії, CEOE встановлює міжнародне співробітництво з іншими підприємницькими організаціями.

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) заснований в 1992 році. За кількістю своїх учасників УСПП є найбільшим об'єднанням українських промислових та виробничих підприємств усіх форм і видів - від великих вертикально інтегрованих корпорацій до МСБ.В складі союзу - 28 регіональних відділень, а серед партнерів організації - понад 100 громадських об'єднань, в тому числі провідні галузеві асоціації. Союз підтримує вихід українських підприємств на нові ринки та сприяє залученню інвестицій. Підтвердженням міжнародного авторитету організації є представництво УСПП при ЄС, яке активно діє в Брюсселі в штаб-квартирі Business Europe, а також діяльність інших представництв за кордоном.

З метою підтримки вітчизняних виробників в структурі УСПП створений і активно діє Центр підтримки експорту, покликаний сприяти розширенню інфраструктури українського експорту (http://www.uspp-export.com/ua/). Основне завдання Центру - об'єднання зусиль підприємств-експортерів з метою максимально ефективної та широкої інтеграції в нові зовнішні ринки.

Джерело: Центр підтримки експорту при УСППИнформация по другим странам  
Другие документы по этой стране  
Валюта ВЭД Географическое расположение Другие услуги Законодательство в сфере ВЭД Информационно-аналитические услуги Коньюктура рынков Макроэкономические показатели Население Национальная символика Нетарифное регулирование Связь Справочная информация

 


Украинские экспортеры
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Экспортоспособная продукция
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Коммерческие предложения
ДРУЖКОВСКАЯ ПИЩЕВКУСОВАЯ ФАБРИКА, ООО
Фабрика заинтересована в сбыте фасонной и весовой халвы в Румынии

ТИГРЕС, ЧП
Мягкие игрушки, корпоративные грушки. Предлагаем Вам широкий ассортимент мягких игрушек, которые поднимут ...

МЕКУФА УКРАИНА,ООО
Изоляторы из эпоксидной смолы внутренней и внешней установки для напряжения от 10кВ-35кВ и более (стандартные ...