Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
«Структура і функціональні можливості Інтернет-порталу державної підтримки українського експорту різнобічні і багатогранні та в майбутньому даний портал надасть всебічну підтримку просуванню українських товарів на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Стаття 25. Повідомлення  
Параметри:

Стаття 25. Повідомлення 

25.1 Члени СОТ згодні з тим, що, без обмеження положень параграфа 1 Статті XVI ГАТТ 1994, їхні повідомлення про субсидії повинні надаватися не пізніше 30 червня кожного року і відповідати
положенням параграфів 2–6.
 
25.2 Члени СОТ повинні повідомляти про будь-яку субсидію, як її визначено у параграфі 1 Статті 1, яка є адресною у розумінні Статті 2, що вони надають або зберігають на своїх територіях.
 
25.3 Зміст повідомлення повинен бути достатньо конкретним для того, щоб інші Члени СОТ мали змогу оцінити вплив на торгівлю програм надання субсидій, про які повідомляється, а також зрозуміти
принципи їх функціонування. У цьому зв’язку, без обмеження змісту і форми анкети з субсидій, Члени СОТ повинні забезпечити, щоб їхні повідомлення містили таку інформацію:
(i) форма субсидії (наприклад дотація, позика, податкова поступка тощо);
(ii) обсяг субсидії на одиницю товару або, у випадках, коли це неможливо, загальний обсяг або
щорічний обсяг, виділений на таку субсидію (за можливістю, із зазначенням середнього
показника обсягу субсидії на одиницю товару у минулому році);
(iii) стратегічні цілі та/або мету надання субсидії;
(iv) термін дії субсидії та/або будь-які інші терміни часу, пов’язані з цим;
(v) статистичні дані, що дозволяють оцінити вплив на торгівлю в результаті надання субсидій.
 
25.4 У випадках, коли у повідомленні не надається інформація за окремими пунктами параграфа 3, пояснення повинно надаватися у самому повідомленні.
 
25.5 Якщо субсидії надаються на конкретні товари або конкретним секторам господарства, повідомлення повинно бути упорядкованим за товарами або секторами.
 
25.6 Члени СОТ, які вважають, що на їхній території не має заходів, які вимагають повідомлення відповідно до параграфа 1 Статті XVI ГАТТ 1994 та цієї Угоди, повинні поінформувати про це Секретаріат у письмовій формі.
 
25.7 Члени СОТ визнають, що повідомлення про будь-який захід не визначає ані його правового статусу за ГАТТ 1994 і цією Угодою, ані впливу за цією Угодою, ані характеру самого заходу.
 
25.8 Будь-який Член СОТ може у будь-який момент надати письмовий запит про інформацію щодо характеру та обсягів будь-якої субсидії, яку надає чи зберігає інший Член СОТ (включаючи будь-яку
субсидію, зазначену у Частині IV), або про пояснення причин, з яких певний захід розглядався як такий, що не підлягає вимогам про повідомлення.
 
25.9 Члени СОТ, що отримують запит, повинні надавати інформацію якомога швидше і у зрозумілій формі, а також повинні бути готові надати на вимогу додаткову інформацію Членові СОТ, що її вимагає. Зокрема, вони повинні надати достатньо докладний опис заходів з тим, щоб інші Члени мали змогу оцінити їх відповідність до умов цієї Угоди. Будь-який Член СОТ, який вважає, що таку інформацію не було надано, може привернути до справи увагу Комітету.
 
25.10 Будь-який Член, який вважає, що про який-небудь захід іншого Члена, котрий має наслідки субсидії, не було повідомлено відповідно до положень параграфа 1 Статті XVI ГАТТ 1994 та цієї Статті,
може привернути до справи увагу такого іншого Члена. Якщо про такий захід, що нібито є субсидією, не буде оперативно повідомлено після цього, такий Член може сам довести такий захід до відома Комітету.
 
25.11 Члени СОТ повинні невідкладно звітувати до Комітету про всі попередні або остаточні дії, які вони застосовують у зв’язку з компенсаційними митами. Такі звіти повинні бути наявними в
Секретаріаті і надаватися для перевірки іншим Членам. Члени повинні також щопівроку подавати звіти про будь-які заходи щодо компенсаційних мит, які вони застосовували протягом попередніх шести
місяців. Такі звіти подаються в узгодженій стандартній формі.
 
25.12 Кожен Член СОТ повинен повідомляти Комітет про (a) те, які з його органів влади є повноважними для порушення і проведення розслідувань, зазначених у Статті 11, і (b) свої внутрішні процедури, які регулюють порушення та проведення таких розслідувань.
Подібна інформація про інші країни  
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки