Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
ОАЕ
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Економічні новини
22.10.12 - Всесвітній енергетичний форум відкрився у Дубаї

Всесвітній енергетичний форум відкрився у Дубаї

Всесвітній енергетичний форум (World Energy Forum 2012, WEF) відкрився у понеділок у Дубаї. Щорічна триденна зустріч зібрала понад 2 тис. учасників для обговорення розвитку традиційної та альтернативної енергетики як фактору забезпечення стійкого розвитку.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу в ОАЕ повідомили в оргкомітеті заходу.

"Дубай готується стати місцем, де світові лідери та політики створюватимуть "дорожню карту" для знаходження практичних, економічно вигідних та екологічно чистих рішень в галузі енергетики для забезпечення сталого розвитку усіх країн-членів ООН. Форум має на меті запропонувати, як зробити використання конвенційних видів енергії більш економним та поступово збільшити долю альтернативної енергетики для забезпечення країн більш чистими, безпечними та стійкими видами енергії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в оргкомітеті, уперше міжнародна енергетична конференція високого рівня відбувається поза межами штаб-квартири ООН. У конференції, що проходить під патронатом віце-президента та прем'єр-міністра ОАЕ, правителя Дубаю шейха Мохамеда бін Рашида Аль Мактума, беруть участь 24 глав країн та урядів, профільні міністри, експерти, представники міжнародних організацій та керівники потужних енергетичних компаній. Під час численних сесій делегати обговорять, зокрема, забезпечення глобальної енергетичної безпеки, запровадження технологічних інновацій, фінансування енергетичної інфраструктури, національну та міжнародну енергетичну політику та ін. Програмою WEF-2012 передбачено сесію для студентів та проведення спеціалізованої міжнародної виставки.

У свою чергу, поліція Дубаю запевнила, що зробила все можливе для забезпечення безпеки гостей форуму і для того, щоб проведення міжнародної зустрічі не заважало пересуванню мешканців емірату. Для проїзду VIP-осіб та делегатів з аеропорту до готелів та місяця проведення конференції - Дубайського міжнародного торгового центру (DWTC) - виділено п'ять маршрутів. Забезпечувати безпеку на місці проведення форуму будуть посилені наряди поліції та представників спецслужб.

На перших леді, які супроводжуватимуть своїх чоловіків на WEF-2012, очікує культурна програма. Вона включає відвідини дубайських культурних та архітектурних пам'яток, зустрічі з людьми з обмеженими можливостями тощо.
Відкриття форуму ознаменувалося започаткуванням Всесвітнього дня енергетики (World Energy Day), який пропонується відзначати щорічно 22 жовтня. Ініціативу підтримали 24 країни-учасники WEF-2012.

Було також названо лауреатів ряду премій у галузі розвитку енергетики, охорони навколишнього середовища та забезпечення стійкого економічного росту. Серед лауреатів - президент РФ Володимир Путін (за внесок у світову енергетичну політику), президент Південної Кореї Лі Мен Бак (в галузі охорони навколишнього середовища), міністр нафти Нігерії Дезіані Алісон-Мадуеке (номінація «Жінки в енергетиці»). Премії отримали також компанії Global Smart Grid Federation та Biogas Project Division. Вручення нагород відбудеться увечері.

Марина Федяніна, АБУ-ДАБІ. 22 жовтня 2012 року.

Джерело: УкрінформПодібна інформація про інші країни  
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки